Svářeč/Svářečka i bez praxe
Praha, Středočeský kraj, Česká Republika
44 000,- Kč

Hlavní pracovní poměr
Měsíční mzda
44 000,- Kč

Do celosvětově známého podniku vyrábějící stavební stroje se sídlem v Dobříši hledáme aktuálně šikovné pracovníky s nástupem přímo do společnosti na pozici svářeč s praxí i bez praxe.

Nejedná se o agenturní zaměstnání. Využijte jedinečné šance

Nabízíme

  • základní mzda 33 800 – 44 000,- Kč/měsíčně
  • osobní ohodnocení do výše 2 700,- Kč/měsíčně
  • příplatky nad rámec zákoníku práce
  • svoz firemním autobusem ZDARMA (na směnu i ze směny z Příbrami, Hořovic, Prahy a Sedlčan)
  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr přímo do společnosti
  • bonus za docházku až 10 000 Kč ročně
  • závodní stravování
  • 25 dní dovolené
  • pitný režim
  • firemní prádelna
  • podrobné úvodní zaškolení

Náplň práce

  • svařování na pohyblivých svařovacích linkách metodou CO2

Požadujeme

  • platné svářečské oprávnění na CO2 (v případě svářeče začátečníka zaučení ve svářečské škole)
  • pečlivost, spolehlivost, velmi dobrou manuální zručnost
  • ochotu a chuť pracovat ve třísměnném provozu (ranní, odpolední a noční směny)

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a kontaktujte nás buď telefonicky na uvedeném telefonním čísle, nebo klikněte na “mám zájem” a vyplňte formulář.

Kontaktní osoba

avatar naborare manuvia
Bezplatná linka (volejte zdarma)

Benefity

Do výplaty daleko? Nevadí. Zaměstnancům poskytujeme pravidelné zálohy.