Tachov: Práce ve výrobě – až 37 298 Kč, ROČNÍ BONUS 48 750 Kč a ubytování zdarma!
Tachov, Plzeňský kraj, Česká Republika
37 298 Kč

Hlavní pracovní poměr
Měsíční mzda
37 298 Kč
Ihned

Skvělá nabídka práce do výroby, kde nepotřebujete praxi!

Roční bonus 48 750 Kč a zajištěné ubytování ZDARMA!

Chcete se s námi podílet na výrobě autosedaček do BMW? Máme pro vás výborně hodnocenou nabídku práce na 3 směny s ubytováním zdarma. Vyděláte si měsíčně až 37 298 Kč a získáte roční bonus 48 750 Kč! Tak neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes.

Náplň práce:

  • místo výkonu práce – Průmyslová zóna Bor u Tachova
  • jednotlivé operace na lince
  • kontrola kvality
  • dodržování výrobních postupů
  • třísměnný provoz

Na lehký vstupní test vás připravíme, ať jej zvládnete
levou zadní!

Nabízíme:

  • smlouva na HPP
  • mzda 37 298 Kč brutto
  • roční bonus 48 750 Kč (měsíčně dostanete do výplaty 4 062,50 Kč)
  • ubytování zdarma
  • stravování zdarma ve firemní restauraci
  • příspěvek na dovolenou
  • svozy z Plzně, Třemošné, Mariánských Lázní a Tachova ZDARMA!

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • zodpovědnost a pečlivost
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte a reagujte na inzerát, nebo pro více informací volejte na uvedený telefon.