Tachov: Skladník/Picker – svozy ZDARMA
Tachov, Plzeňský kraj, Česká Republika
135 Kč/hod

Hlavní pracovní poměr
Měsíční mzda
135 Kč/hod

Hledáme nové manuálně zručné kolegy na hlavní pracovní poměr. Nabízíme nástupní mzdu 135 Kč/hod a mnoho dalších benefitů.

Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes!

Náplň práce:

  • Příprava materiálu podle předané dokumentace
  • Zodpovědnost na kontrolu připraveného materiálu podle Picking listu
  • Manipulace s materiálem podle potřeb skladu
  • Objednávání materiálu na pickovací pozice pomocí scaneru

Nabízíme:

  • Dlouhodobé a stabilní zaměstnání
  • PRÁCI BEZ NOČNÍCH SMĚN (2 směny, ranní a odpolední, 8ky)
  • Hlavní pracovní poměr (pracovní smlouva)
  • Nástupní mzda 135 Kč/hod
  • Navíc docházkový bonus až 2 446 Kč
  • Variabilní bonus až 5 943 Kč
  • Týdenní zálohy
  • ZDARMA svozy z Plzně, Třemošné, Mariánských lázní a Tachova
  • Za poplatek možné UBYTOVÁNÍ
  • Letní a zimní bonusy
  • Adaptační bonus
  • Nástup IHNED

Požadujeme:

  • Manuální zručnost, práce zvládnou jak muži, tak i ženy bez problémů
  • Předchozí zkušenost ze skladu

Zaujala vás naše nabídka? Neváhejte a reagujte na inzerát, nebo pro více informací volejte na uvedený telefon.