Vánoční brigáda – operátor výroby (nástupní bonus 3 000 Kč)
Pardubice, Pardubický kraj, Česká Republika
23 500 Kč (brutto)

Hlavní pracovní poměr
Měsíční mzda

Chcete si před Vánoci přivydělat? Hledáme šikovné zájemce pro brigádu v Pardubicích na pozici operátor výroby v elektrotechnickém průmyslu s výdělkem až 30 000 Kč. Nabízíme zdarma ubytování i dopravu v blízkosti pracoviště. Extra nástupní bonus ve výši až 3000 Kč!

!!! Podmínkou je odpracovat všechny naplánované směny do 31. 12. 2020 !!!

Neváhejte, máme jen pár volných míst! Vyplňte kontaktní formulář ještě dnes!

Náplň práce:

  • Jednoduchá práce ve výrobě
  • Příprava komponentů
  • Montáž a balení výrobků
  • Jednoduchá práce
  • Testovaní výrobků

Náplní práce je příprava komponentů pro významné značky počítačové techniky zahrnující montáž, balení a testování výrobků. Jedná se o jednoduchou a zajímavou práci, kterou zvládnete i bez předchozí praxe. Práce v dvousměnném provozu s 12 hodinovými směnami (ranní/noční).

Nabízíme:

  • Brigádu vhodnou pro muže
  • Výdělek 23 500 Kč (brutto)
  • Nástupný bonus až 3 000 Kč (brutto)
  • Zálohu po 1. odpracovaném týdnu
  • Výkonnostní bonusy
  • Dopravu zdarma
  • Ubytovaní zcela zdarma
  • Příplatky za práci přesčas, víkendy a svátky
  • Zaškolení přímo na pracovišti
  • Nástup ihned nebo dohodou

Požadavky na zaměstnance:

  • Odpracovat všechny naplánované směny do 31. 12. 2020
  • Manuální zručnost
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Předchozí praxe výhodou, nikoliv podmínkou
  • Minimálně základní vzdělání

Zaujala vás naše pracovní nabídka? Neváhejte, klikněte na „Mám zájem“, vyplňte kontaktní formulář a naše náborářky se s vámi co nejdříve spojí.

Benefity

Ubytování zajištěno ze strany zaměstnavatele zcela zdarma.

Doprava na místo pracoviště a z pracoviště zdarma.

Napište nám

Hodnocení zaměstnanců:

Práci operátorky mi doporučila moje sestra, která v Manuvii už pracovala Já jsem tu dva měsíce a jsem zatím hodně spokojená.

anna z. Veronika, Operátorka výroby