Vsetín: Výdělek až 25 000 Kč bez nočních směn a ubytovaním zdarma
Vsetín, Zlínský kraj, Česká Republika
25 000 Kč

HPP
Měsíční mzda
25 000 Kč

Pro našeho významného klienta, největšího výrobce stínící techniky v České republice hledáme pracovníky na pozici dělník ve výrobě stínící techniky. Práce ve dvousměnném provozu, ranní, odpolední, 7,5 h pracovní doba, volné víkendy, možnost přesčasů. Průměrná mzda 25 000Kč a k tomu ubytovaní zdarma.

Vyplňte formulář ještě dnes a naše náborářky se Vám ozvou co nejdříve!

Náplň práce:

  • výroba žaluzií a další stínící techniky
  • obsluha strojů, montáž, balení
  • dvousměnný provoz

Co nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr
  • průměrná mzda 25 000Kč
  • příjemné pracovní prostředí
  • žádné noční směny
  • příplatky dle zákoníku práce
  • výkonnostní bonus v průměru 3 000 Kč
  • po zaučení hodinová mzda až 150 Kč
  • ubytování ZDARMA
  • možnost týdenních záloh
  • možnost přivydělat si přesčasy

Požadujeme:

  • fyzickou zdatnost
  • vysoké pracovní nasazení
  • tvořivost
  • manuální zručnost

Zaujala Vás nabídka? Dejte nám o sobě vědět! V případě dotazů volejte Nikol na: +420 775 867 246, nebo klikněte na žluté políčko “Mám zájem” a vyplňte formulář.