Operátor výroby s ubytováním a dopravou zdarma (Pardubice)
Pardubice, Pardubický kraj, Česká Republika
od 17700 Kč brutto

Hlavní pracovní poměr
Měsíční mzda
Nástup
dle dohody

Toužíte pracovat pro jednoho z největších výrobců tlumičů pro automobily? Máte štěstí! Pro klienta KYB Manufacturing aktuálně hledáme manuálně zručné muže i ženy na pozici operátor výroby v Pardubicích. Ubytování zdarma a doprava firemním autobusem zajištěny.

Náplň práce

  • Montáž a výroba automobilových tlumičů
  • Obsluha poloautomatických strojů
  • Navěšování a svěšování tlumičů
  • Denní komunikace se spolupracovníky

Nabízíme

  • Práci na 11 a 12h směny (krátký/dlouhý týden)
  • Ubytování zdarma a dopravu na každou směnu a ze směny zdarma
  • Docházkový bonus 1 850 Kč
  • Výrobní bonus 920 Kč
  • Příspěvek na stravování 55 %
  • Příplatky za noční a odpolední
  • Možnost týdenních záloh (1 000 Kč po prvním odpracovaném týdnu)
  • Možnost přesčasů
  • Možnost získání firemní SIM karty

Požadujeme

  • Manuální zručnost, spolehlivost, flexibilitu
  • Odpovědný přístup k práci, samostatnost
  • Zkušenost s prací v automobilovém průmyslu výhodou, nikoliv podmínkou

Zaujala vás tato pracovní nabídka nebo se chcete dozvědět více informací? Klikněte na “Mám zájem”, vyplňte krátký formulář a naše náborářky s vámi co nejdříve spojí.

Aktuální otevřené nabídky vám rádi zašleme také e-mailem. Stačí když se přihlásíte na odběr novinek.

Benefity

Napište nám

Hodnotenie zamestnancov:

Manuvia mi našla práci na kterou jsem nemusela čekat, nemusela jsem procházet žádným zdlouhavým výběrovým řízením. Přijela jsem jeden den a druhý den už pracovala…

iStock-459958369 Lenka, operátorka výroby