Výrobní operátor práce pro muže i ženy
Pardubice, Pardubický kraj, Česká Republika
od 20 000 Kč brutto

Hlavní pracovní poměr
Měsíční mzda
Nástup
dle dohody

Manuální práce ve výrobě v Pardubicích vhodná pro muže i ženy. Ubytování zdarma, doprava zabezpečená firemním autobusem. Máte zájem?

Nabízíme

  • práci v podniku zabývajícím se výrobou autorádií, klimatizačních panelů, palubových desek, čerpadel a navigací
  • 12h směny (krátký/dlouhý týden)
  • ubytování
  • příspěvek na stravu
  • možnost týdenních záloh (1 000 Kč po prvním odpracovaném týdnu)
  • možnost přesčasů
  • možnost získání firemní SIM karty
  • náborový příspěvek 10 000 Kč

Pracovní náplň

  • obsluha poloautomatických linek, kde se zakládají komponenty, ze kterých se poskládá výrobek
  • práce se vzduchovým šroubovákem

Požadujeme

  • manuální zručnost, spolehlivost, flexibilitu
  • odpovědný přístup k práci, samostatnost
  • zkušenost s prací v automobilovém průmyslu výhodou

Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás nebo zašlete Váš strukturovaný životopis na info@manuvia.cz.

Benefity

Napište nám

Hodnotenie zamestnancov:

Manuvia mi našla práci na kterou jsem nemusela čekat, nemusela jsem procházet žádným zdlouhavým výběrovým řízením. Přijela jsem jeden den a druhý den už pracovala…

iStock-459958369 Lenka, operátorka výroby