Výrobní operátor – práce pro muže i ženy
Pardubice, Pardubický kraj, Česká Republika
23 000 Kč

Hlavní pracovní poměr
Měsíční plat
23 000 Kč
Ihned

Nabízíme

  • 12 hod směny (krátký/dlouhý týden)
  • práci ve stabilní společnosti
  • příspěvek na stravu (55%)
  • odměna soukromě bydlícím zaměstnancům za rozvoz letáků – 2550,-Kč/měsíc v čistém
  • směnový kalendář na půl roku dopředu
  • možnost týdenních záloh, možnost přesčasů
  • možnost certifikace na strojích (posun na kvalifikovaného operátora – lepší plat, podmínky atd.)
  • práce vhodná i pro ženy
  • možnost získání firemní SIM karty

Pracovní náplň

  • montáž automobilových tlumičů
  • obsluha poloautomatických linek
  • navěšování

Požadujeme

  • manuální zručnost, spolehlivost, flexibilitu
  • odpovědný přístup k práci, samostatnost
  • zkušenost s prací ve výrobě (automobilový průmysl) výhodou
  • požadované vzdělání: základní

Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás nebo zašlete Váš profesní životopis

Kontaktní osoba

Jana Kalousková

Benefity

Napište nám

Hodnotenie zamestnancov:

Manuvia mi našla práci na kterou jsem nemusela čekat, nemusela jsem procházet žádným zdlouhavým výběrovým řízením. Přijela jsem jeden den a druhý den už pracovala…

iStock-459958369 Lenka, operátorka výroby