Hledáme zdravotní sestry do prestižních klinik v ČR
Česká Republika
45000 Kč

Hlavní pracovní poměr
Měsíční mzda
45000 Kč

Jste vystudovaná zdravotní sestra? Hledáte nové výzvy? Máte touhu se dále rozvíjet se ve své profesiNabízíme vám jedinečnou šanci s nadstandardním finančním ohodnocením v ČR. Měsíčne si můžete vydělat až  45 000 Kč. Ubytovaní v moderním prostředí, multibenefitní systém pro vaše volnočasové aktivity a mnoho dalšího čekají jen na vás!

Neváhejte a už teď vyplňte kontaktní formulář! Máme ještě pár volných míst.

Benefity?

  • ubytování v moderním prostředí
  • průměrná měsíční mzda až 45 000 Kč
  • až 25 dní dovolené + 3 dny placené krátkodobé zdravotní indispozice
  • multibenefitní systém až do 10000 Kč ročně
  • slevy v lékárnách a prodejnách zdravotnických pomůcek
  • příspěvek na stravu a ubytování za zvýhodněnu cenu od 1500 Kč/měsíčně
  • podpora vzdělávaní – prohlubování a zvyšování kvalifikace
  • vlastní firemní mateřská škola
  • příspěvek na dopravu až do 2000 Kč/měsíčně
  • příspěvek na rekreaci 1500 Kč/ročně
  • příplatky za směnnost cca 5000 Kč/měsíčně
  • turnusový systém možný
  • místo výkonu práce si můžete vybrat (Praha, Karlovy Vary …)

Pracovní náplň – zdravotní sestra:

  • samostatná činnost dle zákona o nelékařských zdravotnických povolání
  • pracovní směny – 12h
  • poskytování základní a specializované ošetřovatelské starostlivosti dle zákona
  • spolupráce s lékaři a nemocnicemi v ČR

Požadavky na zaměstnance – zdravotní sestra:

  • empatie
  • smysl pro pořádek
  • dodržování předpisů
  • spolehlivost
  • bezúhonnost

Nabídka vás zaujala natolik, že už zítra máte chuť vycestovat? Neváhejte a vyplňte kontaktní formulář už teď.

Naše náborářky Vás co nejdříve budou kontaktovat!

Děkujeme za zájem!